Kurumsal
Hakkımızda

FÖY İNŞAAT Şehirlerin gelişim sürecinde, planlama ve altyapı entegrasyonunun önemini kavramış, bu doğrultuda, ideal ve dinamik yapısıyla bugüne kadar pek çok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Başta altyapı inşaatları ve çevre sektöründe anahtar teslimi proje geliştirme, Mühendislik, planlama ve tasarım hizmetleri, taahhüt hizmetleri, malzeme ve ekipman tedariki, proje rehabilitasyonu ve geliştirilmesi yapım hizmetlerini sunmaktadır.

Sektörel yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan, ayrıntılara önem veren, mükemmele odaklanmış, çevre ve insan güvenliğini daima ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Üstlendiği işleri zamanında, hızlı ve eksiksiz olarak tamamlayarak, projelerini gerçekleştirdiği ülkelerin refahını artırmayı, ekonomik ve toplumsal katkı sağlamayı öncelikleri arasında tutmaktadır.
FÖY İNŞAAT, güvenilir çözümler sunmanın kazandırdığı saygınlık ve deneyimlerinden aldığı güçle, hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

FÖY İNŞAAT
“dinamik, güçlü, güvenilir”

Misyon

Sektörde yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı imajı oluşturmuş doğal çevrenin korunmasına katkı sağlamayı temel politika olarak belirlemiş, ergonomik şartların sürekli iyileştirmesi ve çevre güvenliğinin daha etkin hale getirilmesi için çaba harcayan bir firma olarak ülke ve insanlığın yararına faaliyetlerde bulunmak…

Vizyon

İnşaat sektöründe yapacağı projelerle, yerel ve evrensel kültürü birlikte dikkate alarak geliştireceği modellerle güvenilir çözümler sunarak; dürüst, ayrıcalıklı ve tercih edilen bir firma haline gelip sektöründe lider firmalardan olmayı hedeflemektedir.